Deze week was een week waarin Sinterklaas langs kwam, ik drie verjaardagen vierde, heerlijk lunchte bij Bagels&Beans, nieuwe fantastische sloffen kocht, de uitslagen van de onderzoeken niet goed waren en ik weer nieuwe pillen voor de nierstenen kreeg en ik vooral ook weer heel beroerd was, lekker veel op Netflix zat en een kerstboom scoorde. Genoeg te vertellen en te laten zien weer!
Zondag
We begonnen de zondag met een lekkere tosti met maïsbrood, lekkerrrr.
We waren lekker de hele zondag lui en hingen wat op de bank en keken tv. Dit was Beyond Stranger Things.
Aan het eind van de middag gingen we naar mijn opa en oma, want mijn oma was jarig.
Kijk eens wat een mooie lucht!
Bij mijn opa en oma een bakkie doen. :)
Mijn oma gaf mij deze thee mee. Ik vind ‘m zo lekker! Echt een aanrader. :D
Daarna gingen we bij mijn ouders eten. Ik at onder andere een broodje vega kroket uit de oven. Oeehoeeee!
’s Avonds begonnen we aan deze serie. Grappig en zeker vermakelijk, haha. Gewoon super droge humor. :’)
Maandag
De maandag begon met de was.
Daarna ging ik bij de Coop vleesvervangers inslaan want die waren in de aanbieding, yeah.
Hé, de zon bestaat nog! Deze foto maakte ik terwijl ik onderweg was naar school om mijn neefje op te halen.
Robin was ziek, maar die kon ik gelukkig nog blij maken met broodjes knakworst. Net als Milan trouwens, haha. ’s Middags gingen we samen ziek zijn bij mij thuis. Gezelschap!
Spicy Bean burgers, yaaay. Deze zijn lekkerrrr!
Folders checken op aanbiedingen doe ik elke week. Ik snap nooit dat mensen dit soort dingen niet in de brievenbus willen krijgen, haha. Ik vind het juist super handig om te krijgen en te kijken waarop ik kan besparen! Al is het natuurlijk aan de andere kant ook wel zonde van al dat papier, omdat je het digitaal ook kunt bekijken. Maar toch gaat mijn voorkeur uit naar folders!
Waarom een ‘Beter Leven’ logo bij aardappels??? Dat is toch raar? Of ben ik achterlijk… :p
Ook schreef ik nog een blog. Al gelezen? Anders kun je hem hier checken.
Dinsdag
De dinsdag begon met bloedprikken.
Mijn beroerde hoofd had ik wat opgeleukt met make-up en een capuchon op. :’)
Geen eetlust, zélfs niet in brood. Nou echt, dan is er echt iets mis met me… Ik probeerde een groenteschijf maar werd daar ook kotsmisselijk van, pffft.
Lekkere nieuwe theetjes!
Op naar mijn zus, want daar kwam Sinterklaas langs!
Mijn zwager was jarig, dus er waren ook taartjes. Deze Sint taart was wel gepast natuurlijk op 5 december, hihi.
Zo grappig blijft het om die kinderen helemaal door het dolle heen te zien als het Sinterklaas is.
Ze werden weer behoorlijk verwend hoor!
Ik kreeg glittersokken, haha.
Moet je deze plant zien bij mijn zus in de woonkamer. Gewoon tot het plafond gegroeid, bizar! :’)
Mijn pietje. Nadat alle cadeautjes uitgepakt waren gingen we lekker eten. Mijn ouders hadden allemaal verschillende gerechten gemaakt en dat viel goed in de smaak bij iedereen, ofcourse!
Woensdag
De woensdag begon ik opnieuw bij de huisarts, maar dit keer voor een afspraak voor de uitslagen.
Dat was nog een lange zit want hij was weggeroepen voor een spoedgeval, dus ik moest wachten.
De uitslagen waren niet goed. Ik kreeg pillen mee waardoor ik hopelijk de nierstenen kan gaan uitplassen…
In de middag ging ik met mijn ouders mee naar Dordrecht omdat mijn vader daar een camera ging kopen bij een fotozaak. Ik was hier nog nooit geweest, wat een leuke stad is dat!
Gezellig versierd ook natuurlijk, helemaal een kerstsfeertje krijg je hier van. Leuk leuk!
Er was daar een grote winkel bomvol met kerstspullen. Niks gekocht want vond het een beetje duur, maar wel leuk om te kijken! :)
Donderdag
Ondanks dat ik me continue mega ellendig voel, kleed ik mezelf wel elke dag aan. De hele dag in pyjama zorgt er alleen maar voor dat ik mezelf nog belabberder ga voelen. Basic outfit, maar i love it.
Vooral met deze sokken. :)
Hoe irritant is het als zulke stickers niet normaal er af gaan? ARGGH! Frustratie!
Happy Birthday to mijn vader! Om dat te vieren gaan we zondag (dus vandaag, als dit online komt) lekker uiteten. Maar toch wilden mijn moeder en ik het deze dag ook al vieren met mijn vader, dus we gingen gezellig naar Bagels&Beans!
We namen alle drie uiteraard de Paddoburger. Heer-lijk. Wát een verwennerij!
Omdat we alle drie super nieuwsgierig waren naar de bospaddestoelen kroketjes, namen we die er ook bij om te delen, hihi. Iemand op mijn blog tipte mij dat deze ook in de oven werden gebakken, dus dat zou betekenen dat ik die ook zou kunnen eten. Thanks trouwens voor die tip!! Ik vond ‘m heerlijk. Ook echt een aanrader dus. :D
Mijn nieuwe sloffen. Echt, ik vind ze ge-wel-dig, hahaha. Zo hysterisch, maar dat is fantastisch. :’)
Ik keek Riverdale verder, want ik liep nog drie afleveringen achter… Terwijl het buiten stormde en hoosde van regen lag ik lekker op de bank.
Mijn vriend zette ’s avonds deze LP van Beethoven op. Deze hadden we een keer van mijn opa en oma gekregen van hun collectie van vroeger. Echt chille muziek hoor.
Haardvuurtje er bij, gezellig! Mijn schoonzusjes kwamen ook nog even wat drinken. Was een leuke avond! :)
Vrijdag
Koos-make-up-loos. Behalve mijn wenkbrauwen dan. Kijk mijn zieke hoofd dan, echt vreselijk.
Hagel, hagel en nog eens hagel. Super fijn als je warm op de bank zit en naar buiten kijkt, hihi.
Yay!
Ik wilde er even uit en ging bij mijn ouders lunchen. Dit is echt een perfecte lunch, hihi. Zeker als ik geen eetlust heb, want dan gaat die kwark er nog het beste in.
Thuis keek ik To The Bone. Nah, ik moet zeggen dat ik niet heel enthousiast ben. Ik vond ‘m lekker wegkijken, maar toen ik er achteraf nog over na ging denken kwam ik tot de conclusie dat ik hem niet zo sterk vind. Jammer, maar alsnog wel interessant om te kijken.
Zaterdag
Bankzaken regelen bij de ING. Tja, moet ook gebeuren.
Kerstbomen kijken. Vrijdagavond was ik ook al ergens geweest, maar er waren alleen mega grote kerstbomen helaas. Dat past nu echt niet in ons huis, haha. Deze tweede poging was helaas ook mislukt, want ook hier waren alleen maar joekels van een bomen. Uiteindelijk heb ik er nog een kunnen scoren bij de Praxis gelukkig!
Deze Skyr vanille yoghurt probeerde ik en kan ik blijkbaar ook eten. Yeah!!
Tijd voor asperges! Jezelf verwennen mag wel soms, toch? Lekker met een broodje kaasburger er bij. Jamjammie!
Dit was Pat zijn avondeten. Twee broodjes vegaburger met alles er op en er aan. Van ei tot cheddar, gebakken courgette, tomaat, paprika, sla, augurk en saus. Haha, echt monsterlijk!
Nou daar is ‘ie dan, onze kerstboom. Ondanks de lelijke linker onderkant en dat hij scheef is is het toch best nog een aardig ding, toch? :’)
Nog niet af, maar de rest van de versiering, zoals een piek, moeten we nog kopen. Hij moet in ieder geval nog opgeleukt worden, maar voor nu in ieder geval al gezellig!
Dat was ‘m weer voor deze week. Als ik zo terug kijk was het toch nog wel een week waarin ik leuke dingen heb gedaan, ondanks het ziek zijn. Ik wens niemand nierstenen toe, echt niet. Wat is dit vreselijk pijnlijk zeg, pffff. Hopelijk werken die pillen snel en gaan ze weg! Ben serieus helemaal kapot. Maar dat zie je denk ook wel aan mijn hoofd op de foto’s. Ik heb nooit wallen, maar nu zijn ze sterk aanwezig omdat ik zo uitgeput ben van de pijn. Maarja, even doorzetten nog en hopelijk ben ik er snel van af.
Vandaag gaan we met het hele gezin bij Van Der Valk eten, dit om de verjaardag van mijn vader te vieren! Het Live Cooking buffet is groot favoriet bij ons, hihi. Verder ga ik rustig aan doen deze week (meh, hekel aan) en hopelijk de kerstboom en het huis nog een een beetje opleuken. Iemand nog tips wat ik kan doen waar je weinig concentratie voor nodig hebt en waarbij je niet zo inspannend bezig bent?
Staat jouw kerstboom al? Of heb jij geen kerstboom dit jaar?
Ik heb gisteren voor het eerst mijn eigen kleine kerstboompje opgetuigd. Nu voelt het toch een beetje meer als Kerstmis!
Nierstenen, het klinkt al pijnlijk! Hopelijk ben je er snel vanaf ja!
Bij ons staat de kerstboom sinds dinsdag :D zo gezellig vind ik dat altijd!
Wat naar, die nierstenen! :( Hopelijk gaat het snel iets beter! Goed dat je toch nog wat leuke dingen hebt gedaan, al is het alleen al als afleiding van de pijn. Dordrecht ziet er zo gezellig uit inderdaad. En leuk dat jullie de kerstboom hebben staan!
Haha, die vegaburgers van je vriend… Lijkt me nog een flinke uitdaging om die daadwerkelijk met je handen te eten ;)
Hierbij een paar leuke dingen om te doen waar je weinig concentratie bij nodig hebt:
– een moodboard maken
– opruimen/dingen sorteren (echt, dat vind ik altijd heerlijk om te doen ;))
– bakken/koken
– een puzzel maken
In ieder geval veel plezier bij Van der Valk vandaag! :)
Romy onlangs geplaatst…Wat liet Sinterklaas voor mij achter dit jaar?
Wat vervelend, die nierstenen! :(
Ik ben echt al zo lang niet meer bij Bagels en Beans geweest, hihi. Jaren geleden zat ‘ie in Rotterdam in de boekhandel (toen de boekhandel in een groter gebouw zat). Ik denk dat dit de laatste keer is dat ik een bagel daar heb gegeten. Wat leuk ook die Sinterklaastaart! :D En die sloffen zijn echt te cute.
Mevrouw Marloes onlangs geplaatst…Dagje Amsterdam | 5 december, The Amsterdam Dungeon, Sinterklaas
Oh, San toch, dat die nierstenen maar gauw weg zijn! Ben wel blij dat je ondanks die pijn je week toch wel leuk hebt weten te maken, was alleszins weer heel fijn om doorheen te lezen! Wordt Sinterklaas in Nederland op 5 december gevierd? Zo grappig! Hier is het op de 6e, maar dat is misschien omdat hij meerdere dagen nodig heeft hé, hehe. Je slofjes vind ik trouwens heel erg schattig, ze zien er echt ultra zacht uit. Heel veel liefs San! Hou je goed :)
Silke onlangs geplaatst…Lichtpuntjes #127 | We wonen een jaar samen & kerstboom halen!
Sterkte met die nare nierstenen… Je bent er lang zoet mee als ik je zo volg. Hoop dat die pillen werken.
Ik ben ook dol op folders, iedere zondag komen ze in de bus.
En al dat lekkere eten, jammie!!
Waar heb die onwijs leuke sloffen vandaan? Wat mij betreft de leukste die ik tot nu toe gezien heb!
Er zit spek in die aardappelmix, vandaar.. ;)
Ik vind folders doorspitten dus ook echt fantastisch he… iedereen om mij heen heeft er ook niets mee. En die nierstenen blijven balen, ik heb gehoord dat dit superpijnlijk kan zijn. :( :(
Prachtige foto van de lucht! En wat gezellig zo’n Sinterklaas avond, ziet er heel gezellig uit! Balen dat je nog steeds zo ziek was! Hopelijk gaat het aankomende week beter!
De sloffen zijn echt geweldig! Ik hoop dat je je snel beter voelt!
Darina onlangs geplaatst…Weekend Diary | Kerstversiering, Proeverij en lekker relaxen
hahaha wow die broodjes hamburger, echt monsterlijk inderdaad! Ik ben net met Riverdale begonnen en ben echt meteen verslaafd <3
Judith onlangs geplaatst…Friday Faves – 5
Ik heb to the bone ook gekeken, ik vond hem opsich wel sterk. Ik vind die actrice heel goed! Ik zou hem zo nog eens kijken. Vond het einde wel een beetje vaag jaa! Die sloffen zijn amazing! Ik hoop dat t snel goedkomt met je nierstenen!
Hahaha je sloffen! Die je vorige week had gezien bij de lidl/aldi vond ik leuker. Ik hoop dat ze de sloffen hier ook bij de lidl krijgen dan koop ik ze hihi. Folders lezen I❤IT. Hier in Spanje doen ze niet aan reclame folders. Dus zodra ik in NL ben wil ik altijd folders lezen. Vooral die van de kruidvat en de diverse supermarkten vind ik leuk om te bekijken. Ai balen van je nierstenen. Hopelijk slaan de pillen snel aan. Vind het zo sneu voor je dat je telkens zo’n pijn hebt en vermoeid bent. Heel veel sterkte gewenst. Ps hier geen kerstboom ivm onze verhuizing. Des te meer geniet ik van de kerstbomen van anderen.
Sylvia – alovelyadventure onlangs geplaatst…About last week..#49
Ik hoop zo dat je snel opknapt Meis! Heb zo met je te doen! Nierstenen zijn echt een bitch! Wel goed dat je je elke dag aankleed en toch probeert iets te doen!
Liefs
Rosita Elise onlangs geplaatst…Rosita Elise | plog week #15
Nog gefeliciteerd met je vader, hopelijk hebben jullie weer lekker genoten samen! Hoop dat jij je snel weer beter voelt :( Vind je boom echt heel schattig! Wat een leukerd. En die sloffen, geweldig. Hoe fouter, hoe beter, toch?!
Nina Simplynspecial onlangs geplaatst…Blog | 10 foto’s waar ik trots op ben #8
Een hoop kerst en een hoop theetjes! Ik ben de laatste tijd ook helemaal van de thee, zo lekker! Maar ben meer op zoek naar cafeïnevrije thee omdat ik thee het liefst savonds drink. Zo stom dat er dan weer cafeïne in thee moet zitten..
En aaaaaahrg die stikkertjes ook altijd he!! ZO frustrerend!
Oh heerlijk om te zien! Die pantoffels zijn inderdaad zo leuk. Wat een super lekkere food foto’s komen er voorbij. Ben heel benieuwd naar die vega kroket!
Liefs :-)
He wat naar zeg! Ik hoop zo dat het snel weer wat beter met je gaat! Ik krijg door alle foodfoto’s in dit artikel trouwens echt trek. Vooral die tosti: zoooo lekker!