Precies over een maand is het lente! Hoe leuk is het om al wat inspiratie op te doen qua accessoires voor in huis? Eens in de zoveel tijd speur ik de H&M Home site af en dit keer kwam ik de nieuwe lente collectie tegen. Ik kan je zeggen dat ik erg enthousiast ben, want wát een leuke dingen hebben ze weer! Wat mij vooral opviel zijn de frisse en natuurlijke kleuren en de leuke printjes. Heb jij al zin om je huis/kamer lente proof te maken? Het is misschien nog een beetje vroeg, maar alvast inspiratie opdoen kan altijd toch!
Dekbedovertrek/Kussen/Bloempot/Kopje/Beeldje
Dienblad/Geurkaars/Theedoek/Schaaltje/Mand
Vloerkleed/Opbergmand/Kussen/Oker gele kussen/Kaarsenhoudertje
Kussen/Geurkaars/Spiegel/Vaas/Plaid
Dekbedovertrek/Zwart witte kussen/Schaaltje/Kaars/Ananas kussen
Strandlaken/Kussen met oren/Schort/Panda mok/Kussen met franjes
Zigzag vloedkleer/Lijstje/Grijs witte kussen/Panda schaaltje/Kussen met print
Ik vind de mint groene en zacht roze kleur verrassend leuk eigenlijk! Ook ben ik blij dat oker geel nog steeds vol op te koop is, want dat is nog steeds wel mijn favoriete kleur voor in het interieur denk ik. Ook de printjes vind ik erg leuk. Ik ben niet altijd fan van prints, maar toch vind ik vooral de zwart/witte zigzag en gestreepte print wel wat hebben. Is opnieuw ook leuk te combineren met een kleur er bij! Wat dat betreft kun je eindeloos variëren als je een goede en rustige basis hebt.
Wat mij trouwens ook op valt is dat je steeds meer servies voorbij ziet komen. Ik vind de borden, schaaltjes en mokken best wel leuk die ze nu verkopen! Mocht je eens een keer iets nieuws willen, dan kun je dus ook best eens bij de Home afdeling van H&M kijken. Leuk dat ze steeds meer aan het uitbreiden zijn. :)
Dit blijven leuke blogs om te maken! Het is zo fijn om te speuren op een website en collages te maken. Ik vind het ontspannend om te doen, haha. Maar goed, er is in ieder geval genoeg leuks te koop, vind je ook niet? Ik hoop dat ik je alvast een beetje in de lente sfeer hebt kunnen brengen, nu alleen het weer nog!
Wat vind jij van de nieuwe H&M Home collectie?
februari 21, 2017 at 6:38 am
Wat een superleuk overzicht met vrolijke items! Er zit zoveel moois tussen. Ik viel als een blok voor de geurkaarsjes, maar vind het pandaservies toch ook wel erg leuk!
Romy onlangs geplaatst…The story of… een paar vrolijke Instagram foto’s
februari 21, 2017 at 7:00 am
Ik ben ook heel enthousiast over deze nieuwe home collectie en zou alles wel willen hebben haha
Darina onlangs geplaatst…My Parisian Home Decoration
februari 21, 2017 at 7:09 am
Wat een leuke spullen! Die flamingo’s zijn echt heel tof. Ik ben zelf ook niet echt van de print maar toch zou ik een keer wagen om pandaservies te kopen, Hihi.
Aneta onlangs geplaatst…Bloggen en Privacy – Hoe ik daar mee omga
februari 21, 2017 at 7:54 am
Wat een gave items! Ik vind het zo leuk om voor het interieur te shoppen. Daar kun je eindeloos mee blijven variëren.
februari 21, 2017 at 8:03 am
Oeeeh! Er staan leuke items tussen!
februari 21, 2017 at 8:47 am
Wat een ontzettend leuke items! Ik vind het kattentheedoek, en het schort heel cute.
En de flamingo bordjes zijn te leuk!
Liefs,
Evelien
februari 21, 2017 at 9:12 am
Ah zulke leuke dingen allemaal! Heel tof
Susan onlangs geplaatst…Vasa Blå hoofdtelefoon van Sudio Sweden + Kortingscode
februari 21, 2017 at 10:08 am
H&M Home heeft zo veel leuke prulletjes. Jammer genoeg woon ik nog niet op mezelf, maar zodra die tijd komt weet ik wel waar ik ga shoppen :)
Chelsey onlangs geplaatst…De ‘gewoon niet’ tag | Personal
februari 21, 2017 at 10:22 am
Die kussens en spiegeltjes zijn zo leuk!
februari 21, 2017 at 10:47 am
Oh oh… Zo leuk!! En ik ga NIET kijken op de site. Haha.
Het lijstje en de panda spulletjes… en het dekbed met planten…!!!
februari 21, 2017 at 10:56 am
Super leuke spulletjes allemaal! Ik kan niet wachten tot de lente begint :)
februari 21, 2017 at 11:14 am
Wauw, wat een prachtige collectie! Ik zie zo al een aantal items die ik super graag zou willen hebben! Helaas woon ik bij mijn ouders dus heb ik daar niet echt ruimte voor..
februari 21, 2017 at 11:47 am
Er zitten zeker leuke items bij!
februari 21, 2017 at 1:17 pm
Er zitten leuke dingetjes tussen! Wij hebben dit weekend ook weer flink wat online winkels afgezocht voor leuke spulletjes in huis. Altijd leuk om te doen! H&M had ik nog niet bekeken!
februari 21, 2017 at 1:39 pm
Wat een mooie producten zeg! De kleuren roze/goud/aqua vind ik sowieso altijd erg mooi! Die kussens zou ik zo op mijn bank willen gooien haha
Marsha onlangs geplaatst…10 Zinnen die ik vaak te horen krijg.
februari 21, 2017 at 2:17 pm
Ik vind de kussens van de H&M altijd zo tof! Liefs.x
februari 21, 2017 at 3:54 pm
Amai, er zitten echt toffe dingen tussen! Hopelijk zijn ze ook in België beschikbaar!
februari 21, 2017 at 4:23 pm
Moest ik een huis hebben, zou ik gewoon die hele winkel leeg kopen denk ik. Haha :D Ze hebben er echt zo enorm veel leuke dingen!
Irene onlangs geplaatst…Duizend vragen aan jezelf • Deel 23
februari 21, 2017 at 7:34 pm
Jaa leuk!! Helaas geen petrol blauw; de kleur waar ik meer mee wil decoreren. Ik kocht laatst een pot, vaasje, nepbloemen en 2 petrol blauwe kussentjes om de boel al wat op te leuken. En voor de lenteperikelen bloembollen. Hopelijk komt de petrol blauwe kleur in het voorjaar nog meer voorbij!
februari 21, 2017 at 7:57 pm
Oh wat super leuk! I love the H&M.
februari 21, 2017 at 8:35 pm
Neeeee wat doe je me aan! Ik wil dat dekbed hebben. Hij is zo mooi. Ook zo Instagramwaardig haha. En die spiegel en die geurkaarsen passen daar weer perfect bij. Bah het is moeilijk om duurzaam te shoppen als H&M zulke leuke dingen heeft haha.
februari 21, 2017 at 8:51 pm
Het is zo leuk he allemaal!<3 Heb ook al wat dingetjes aangeschaft!
februari 22, 2017 at 10:28 am
Het ziet er allemaal heel leuk uit! Ik associeer de H&M vooral met kleding dus goed om ook eens op deze lijn geattendeerd te worden.
februari 22, 2017 at 4:23 pm
Ah wat een leuke spulletjes :) ik wilde een aantal leuke uitkiezen, maar het zijn er zoveel haha!
Irma onlangs geplaatst…Ik viel 25 kilo af: wat bracht het mij?
februari 22, 2017 at 10:00 pm
Wat een leuke nieuwe collectie! Mooie kleurtjes, vooral de groene tinten vind ik prachtig!
februari 25, 2017 at 6:28 pm
Ahh, jaaa, lente, daar heb ik wel weer zin in! Superleuke spullies! Zo’n spiegel met zonnestralen eromheen vind ik zo tof! Die staat nu op m’n wishlist?